ضمن عرض سلام و تقدیم وقت بخیر خدمت کاربران و همراهان همیشگی و وفادار پاساژ .اینترنت برای کاربران است نه برای درامد شعار همیشگی پاساژ بوده و خواهد بود .بنا به تصمیم اتخاذ شده در جلسه هیئت مدیره شرکت مالک ( توسعه ارتباطات هوشمند ) بزودی پاساژ مجهز به سیستم های تحویل محتوا خواهد شد .

CDN چیست ؟

CDN مخفف عبارت Content Delivery Network به معنی شبکه تحویل محتوا میباشد .بزودی پاساژ مجهز به سرورهای متعددی در سرتاسر کشور و چندین کشور دیگر در اروپا - آمریکا - شرق آسیا و خاورمیانه خواهد شد .با راه اندازی CDN های اختصاصی پاساژ کاربران قادر خواهند بود از نزدیک ترین سرور به خود اقدام به دریافت اطلاعات نمایند . داده های اصلی توسط سرور مرکزی ما در تهران تحویل خواهند شد و فقط فایل ها و محتوای سنگین و استاتیک از طریق سرور های تحویل محتوا به کاربر فرستاده میشوند .این امر باعث خواهد شد حتی با بروز مشکل در هرکدام از سرور های تحویل محتوا کاربران همچنان بتوانند به داده های ما در سرتاسر جهان دسترسی داشته باشند .این امر علاوه بر افزایش سرعت تحویل محتوا به کاربر باعث بالا رفتن امنیت خواهد بود چرا که فایروال های امنیتی بسیاری در مسیر ارتباطات کاربران با سرور ها لحاظ خواهند شد که وظیفه کنترل تبادل داده هارا بر عهده خواهند داشت .راه اندازی شبکه تحویل محتوا زمان بر خواهد بود اما تمام تلاش خودرا به جهت راه اندازی هرچه سریعتر این مهم به کار خواهیم گرفت .امید است با اجرای این طرح سرعت استفاده از سرویس های پاساژ به مراتب افزایش یافته و کاربران بیش از پیش بتوانند از سرویس های رایگان ما بهره ببرند .

1396/05/07 مسئول فنی پاساژ ادامه مطلب

از امروز تمامی ارتباطات بر روی پلتفرم پاساژ با رمز نگاری ۲۵۶ بیتی توسط پروتکل ارتباطی https ایمن خواهند شد .

گواهی SSL چیست ؟

SSL به معنی Secure Socket Layer یا لایه اتصال امن میباشد و مجموعه از الگوریتم ها و قوانین را در بر میگیرد .این مجموعه الگوریتم ها با رمز نگاری بر روی داده های خام احتمال ربوده شدن اطلاعات ( بین کاربر و سرور ) را به حداقل میرساند .تمامی بخش های پاساژ از طریق این پروتکل ارتباطی ایمن خواهند شد با عنایت به دانش فنی همکارانمان در پاساژ از امروز مورخ 1396/05/05 تمامی کانکشن ها بر روی سرور های پاساژ از طریق ارتباط ایمن برقرار خواهند شد و کاربران بدون نگرانی و با آسودگی هرچه بیشتر میتوانند از خدمات رایگان پاساژ بهره ببرند .

1396/05/05 مسئول فنی پاساژ ادامه مطلب

بسم تعالی .ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و همراهان پاساژ از امروز وبلاگ پاساژ شروع به کار خواهد کرد .وبلاگ ما به مطالب و محتوایی که نیاز است کاربران در مورد آنها اطلاع داشته باشند خواهیم پرداخت که این محتوا شامل موارد زیر میباشد :1 . اطلاعیه ها 2 . تغییرات پاساژ3 . راهکار ها 4 . آموزش هاامید است وبلاگ پاساژ بتواند اهداف خود را برای تامین نیاز های کاربران به نحو احسن طی کند .

1396/05/02 مسئول فنی پاساژ ادامه مطلب